Понеділок, 08/03/2021, 12:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Часлівецька школа-інтернат

Меню сайту
Категорії розділу
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПедПРЕСА

Новини нашої школи

Головна » Файли » Мої файли

Організація роботи трудового колективу школи-інтернату на період обмежувальних заходів (тут продовження)
17/03/2020, 12:22

Організація роботи трудового колективу школи-інтернату на період обмежувальних карантинних заходів, викликаних хворобою коронавірусу COVID-19.

 

 1.  Всі фахівці та технічні працівники працюють щоденно в режимі 5-денного робочого тижня.

 2. 12.03.2020 року видано наказ № 33 «Про запровадження в школи-інтернаті обмежувальних карантинних заходів» (який розміщено на сайті закладу).

3. Організовано інформування здобувачів освіти, батьків та працівників школи-інтернату про заходи щодо недопущення поширення хвороби (рекомендації розміщено на сайті закладу).

4.  Визнано недоцільним проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій по причині низького рівня інтелектуальних можливостей, нездатності самостійного здобуття знань учасниками освітнього процесу. Відпрацювання навчальних занять намічено провести після нормалізації епідемічної ситуації шляхом використання ущільненого, здвоєного викладу навчальних тем, проведення додаткових занять, надання консультацій та індивідуальної роботи. Облік виконання роботи буде проведено на сторінках журналів класів, гурткової та позаурочної виховної роботи.

5.  Групу педагогів переведено на роботу в дистанційному режимі  через проходження з 17 до 20.03.2020 року курсової перепідготовки на базі ЗіППО,це

 

№ П\П

Назва заходу

Зміст роботи

Відповідальний

1.

Проходження курсової перепідготовки

Підготовка курсової роботи з трудового навчання

Котьовят Т.В.

 

2.

---\\---

---\\---

Продан І.Ю.

3.

---\\---

---\\---

Ремецкі Н.І.

4.

---\\---

---\\---

Товт Е.І.

 

6.  Окремим педагогам на утриманні яких перебуває двоє малолітніх дітей дозволено працювати в режимі скороченого робочого дня при умові подальшого самостійного опрацювання методичної літератури, підготовки поурочних планів, виготовлення нового та ремонт існуючого  дидактичного наочного матеріалу, стендів, плакатів, індивідуальних роздаткових карток, виступів на засідання методичного об'єднання, педагогічної ради, проведення роботи із шкільною документацією тощо.

 

7.  На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 05.03.2020 року № 61 « Про благоустрій у закладах освіти області», проведення акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території», підготовлено проект наказу «Про благоустрій території школи-інтернату» та проведення 28.03.2020 року Дня благоустрою школи-інтернату і прилеглих територій в якому визначено перелік об'єктів для проведення робіт, посадка саджанців кущів, дерев, обрізування гілок, обкошування квітників, клумб, наведення порядку на ігрових та спортивних майданчиках.

8. Медичний та технічний персонал школи-інтернату спрямовано на виконання профілактичних заходів дотримання санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення режиму вологого прибирання, з використанням засобів  дезинфекції у всіх приміщеннях школи-інтернату в тому числі протирання панелей,  дверей, вікон, меблів у класах, спальних приміщеннях. Працівників проінструктовано про заходи особистої безпеки та видано маски, рукавиці, дезінфікуючі засоби.

 

№ П\П

           Назва приміщення

     Зміст роботи

    Відповідальний

1.

Класи, кабінет бібліотекаря

Вологе прибирання, протирання панелей, меблів.

Прибиральниці

Зав. кабінетом

2.

Спальні кімнати

---\\---

прибиральниці

3.

Майстерні з трудового навчання

---\\---

Прибиральниці

Стрижак К.В.

4.

Спортивний зал

Вологе прибирання, протирання шведських стінок

Прибиральниці

Варга Д.С.

5.

Зал ЛФК, ритміки

---\\---

Прибиральниці

Михайлочко Мир.М.

6.

Місця загального користування

---\\---

Прибиральниці

7.

Коридори, санвузли, харчоблок, актовий зал

---\\---

Жовтані І.Ю.

Прибиральниці

Трачук М.І.

8.

Пральня

---\\---

Гогол В.С.

9.

Склади

---\\---

Прибиральниці

Боднар А.О.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Школа
Переглядів: 178 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
КАЛЕНДАР
Українське ділове мовлення. Календар свят
Корисні сайти
Українські пісні [Довідник] для вчителів Від свята до свята! "Весела Абетка" — Для дітей України Освітній портал MyReferatik Українські традиції Освітній портал talschool-music kazka.in.ua - Українська казка Методичний портал | Про проект Коллекция минусовок в Интернете!
Ноты - детям Бібліотека української літератури: книги, біографії, реферати, твори Зображення Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.
Презентації для дітей
КРИНИЧКА
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Новини Освіта.UA

Copyright MyCorp © 2021