Четвер, 13/05/2021, 16:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Часлівецька школа-інтернат

Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПедПРЕСА

Гурткова робота в Часлівецькій школі-інтернат

У нашій школі працюють такі гуртки: комп´ютерна грамота, "У світі казки", "Джерельце", "Умілі руки", хоровий.

Учні Часлівецької школи-інтернату на уроках трудового навчання та на заняттях гуртків, вивчають основи вишивання, вязання, аплікації, декоративного шиття. Основна мета в роботі – прививати любов до праці, розвивати творчі здібності у дітей, виховувати любов і гордість до національних традицій. Завдяки цій роботі у школярів формується позитивне ставлення до праці, прагнення зробити щось своїми руками. На заняттях з трудового навчання та гуртках панує позитивно-емоційний фон, який знімає психологічне напруження у дітей, створює сприятливі умови для їх розвитку. Кращі учнівські роботи зберігаються в шкільному музеї. В нашій школі постійно діє виставка вишивок, виробів з паперу, поробок з природничого матеріалу. Кращі роботи учнів були відмічені на різних виставках народно- прикладного мистецтва, що проводились в рамках шкіл-інтернатів.

Вчитель трудового навчання (швейної справи), керівник гуртка "Чарівна голка"     Стрижак Катерина Василівна.

   

  


  


Пошук
КАЛЕНДАР
Українське ділове мовлення. Календар свят
Корисні сайти
Українські пісні [Довідник] для вчителів Від свята до свята! "Весела Абетка" — Для дітей України Освітній портал MyReferatik Українські традиції Освітній портал talschool-music kazka.in.ua - Українська казка Методичний портал | Про проект Коллекция минусовок в Интернете!
Ноты - детям Бібліотека української літератури: книги, біографії, реферати, твори Зображення Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.
Презентації для дітей
КРИНИЧКА
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Новини Освіта.UA

Copyright MyCorp © 2021