Четвер, 13/05/2021, 18:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Часлівецька школа-інтернат

Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПедПРЕСА

2019-2020 навчальний рік

       

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ 

2019-2020 навчальний рік

Заходи по національно-патріотичному вихованню Часлівецької загальноосвітньої

спеціальної школи-інтернат І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради
на 2019-2020 навчальний рік

29 вересня – День пам’яті жертв Бабиного Яру.

 Бесіда-презентація педагога Пердук Е.Г. «Трагедія Бабиного Яру»:

  

 

 З нагоди Дня захисника України – святковий концерт в Часлівецькій школі-інтернат:

  

Заходи з відзначення в Часлівецькій школі-інтернат 75-ї річниці вигнання нацистів з України:

Вихователь Данко Надія Володимирівна провела виховне заняття «Величний подвиг нашого народу у Другій світовій війні»

Бібліотекар Пастор Сільвія Степанівна організувала книжкову виставку«Величний подвиг нашого народу у Другій світовій війні»

Бесіда-презентація вихователя Пердук Едуарда Гергельовича «75-річниця вигнання нацистів з України»

21 листопада – День Гідності та Свободи

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.11.2019 р.№ 01-15/ 3908 « Про відзначення Дня Гідності та Свободи» та розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2019 року № 627 «Про план заходів із відзначення в області Дня Гідності та Свободи», з метою гідного вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави в Часлівецькій школі-інтернат були проведені заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

Вчитель історії Товт Еміл Іванович проводить урок «Вільні творити майбутнє»:

 

Виховне заняття «Революційні події в Україні у 2004, 2013-2014 роках та їх значення у розвитку громадянського суспільства» проводить педагог Артемовська Тетяна Юріївна:

 

Вихователь Пердук Едуард Гергельович організував перегляд відеоматеріалів присвячених Дню Гідності та Свободи:

 

 

23 листопада 2019 року – День пам'яті жертв голодоморів.

 

В Часлівецькій загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради були проведені заходи, пов'язані з Днем пам'яті жертв голодоморів та загальноукраїнської акції «Засвіти свічку» відповідно до листа Департаменту освіти і науки ОДА 18.11.2019 р. № 01-15/3907 «Про проведення заходів у зв′язку з Днем пам′яті жертв голодоморів» ,20.11.2019 р.№ 01-15/3932 «Про проведення заходів у рамках загальноукраїнської акції «Засвіти свічку»».

23.11.2019 року в школі-інтернаті вшанували пам′ять жертв голодоморів хвилиною мовчання та запалили свічку у рамках акції «Запали свічку», приспустили Державний Прапор України:

Учитель історії Товт Еміл Іванович провів урок на тему «Голодомор 1932-1933 роки в Україні»:

 

22 січня - День Соборності України

Відповідно до листа департаменту освіти і науки ОДА від 21.01.2020 № 01-15/203 «Про належне проведення інформаційних та виховних заходів з відзначення Дня Соборності України у 2020 році», з метою ушанування подій і персоналій української історії та сучасних героїв,зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної української держави, виховання патріотизму та духовності українського народу, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції в нашій школі були проведені

Заходи до Дня Соборності України в Часлівецькій школі-інтернат

29 січня – День пам'яті Героїв Крут

Відповідно до листа департаменту освіти і науки ОДА від 28.01.2020 № 01-15/280 «Про проведення інформаційних та виховних заходів з відзначення Дня пам'яті Героїв Крут» в Часлівецькій школі-інтернат було проведено різноманітні заходи присвячені відзначенню 102-ї річниці героїчного бою під Крутами. 

Заходи з відзначення Дня пам'яті Героїв Крут в Часлівецькій школі-інтернат

15 лютого 2020 року – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З метою здійснення національно-патріотичного виховання дітей, формування шанобливого ставлення до ветеранів бойових дій на території інших держав в Часлівецькій школі-інтернат були проведені відповідні заходи.

Заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

З метою вшанування пам'яті борців за свободу і незалежність України, учасників героїчних боїв 15-18 лютого 2015 року при Дебальцеві в Часлівецькій школі-інтернат були проведені заходи

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.02.2020 р.№ 46 « Про проведення заходів, присвячених вшануванню пам'яті полеглих Героїв Небесної Сотні»,розпорядження голови облдержадміністрації від 13.02.2020 №77 «Про вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 24.12.2019 №1/9-790 «Щодо вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні», з метою гідного вшанування пам'яті борців за свободу і незалежність України, які під час Революції Гідності віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України в Часлівецькій школі-інтернат були проведені виховні заходи:

Класні керівники, вихователі провели виховні заняття: «Революційні події в Україні,що відбулися у листопаді 2013 року - лютому2014 року, та їх значення у розвитку громадянського суспільства». Вчитель історії Товт Е.І. провів урок «Герої Небесної Сотні».

Заходи присвячені вшануванню пам'яті полеглих Героїв Небесної Сотні в Часлівецькій школі-інтернат

21 лютого вчитель української мови та літератури Артемовська Тетяна Юріївна провела урок-презентацію «Міжнародний день рідної мови»

 

 

З 9 по 11 березня пройшли Шевченківські дні  в Часлівецькій школі-інтернат

Урок-презентація вчителя української мови та літератури Артемовської Тетяни Юріївни «Життя та творчість Т.Г. Шевченка»:

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні (Дня перемоги) в Часлівецькій школі-інтернат

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, враховуючи карантинні заходи, відповідні виховні та просвітницькі заходи ми вимушені проводити використовуючи для цього мережу Інтернет, зокрема сайт закладу освіти.

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

«Ми вдячні вам за мирне небо» (тут більше матеріалу)

На території нашої школи знаходиться обеліск загиблому воїну - майору Портнову. На цьому місці він загинув від осколка снаряда.  Тут і був похований. На початку 70-х років минулого століття останки майора Портнова були перепоховані в місті Ужгороді на Пагорбі Слави на горі Кальварія.

 

Вперше День Європи в Україні відзначатимуть в онлайн-форматі

Заходи в Часлівецькій школі-інтернат можна подивитись тут

 

Заходи з вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу в Часлівецькій школі-інтернат

 

 

День вишиванки 2020 в Часлівецькій школі-інтернат

21 травня 2020 року – День вишиванки. У зв’язку з обмежувальними заходами на період поширення коронавірусної інфекції, цього року День вишиванки в Часлівецькій школі-інтернат  ми відзначаємо онлайн

 

 

 

 

Пошук
КАЛЕНДАР
Українське ділове мовлення. Календар свят
Корисні сайти
Українські пісні [Довідник] для вчителів Від свята до свята! "Весела Абетка" — Для дітей України Освітній портал MyReferatik Українські традиції Освітній портал talschool-music kazka.in.ua - Українська казка Методичний портал | Про проект Коллекция минусовок в Интернете!
Ноты - детям Бібліотека української літератури: книги, біографії, реферати, твори Зображення Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.
Презентації для дітей
КРИНИЧКА
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Новини Освіта.UA

Copyright MyCorp © 2021