Вівторок, 09/03/2021, 03:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Часлівецька школа-інтернат

Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПедПРЕСА

2018-2019 навчальний рік

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ 2018-2019 навчальний рік

З нагоди ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ в Часлівецькій школі-інтернат було проведено різноманітні заходи:

№ з/п

Дата і час проведення

Заходи

Відповідальні, місце

проведення

1.

11.10.2018р.

Переглянуто документальні фільми про українську військову звитягу

Класні керівники, вихователі, Пердук Е.Г.

2.

12.10.2018 р.

Проведено виховну годину « В єдності наша сила»

Класні керівники ,вихователі

3.

12.10.2018 р.

Проведений урок «З відданістю Україні в серці»

Вчитель історії Товт Е.І.

4.

12.10.2018Р.

Організовано книжкову виставку присвячену історії розвитку національних військових традицій

Бібліотекар Пастор С.С.

5.

14.10.2018р.

Проведений ранок «Україна у моєму серці» та спортивні змагання

Вихователі Тарахонич М.М.,Мигалович А.О., Варга Д.С.

 

   

 

 

Урок-презентація вчителя української мови та літератури Артемовської Тетяни Юріївни до 100-річчя з дня народження В.Сухомлинського

     

 

№ з/п

Дата і час проведення

Заходи

Відповідальні, місце

проведення

1.

21.01.2019р.

Провести виховне заняття «Подвиг Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції»

Класні керівники, вихователі

2.

22.01.2019 р.

Провести лекцію «100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Загальноукраїнської Народної Республіки»

Вчитель історії Товт Е.І.

3.

22.01.2019 р.

Організовано тематичну виставку літератури до Дня Соборності України.

Бібліотекар Пастор С.С.

Лекцію «100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Загальноукраїнської Народної Республіки» проводить вчитель історії Товт Еміл Іванович:

  

Виховний захід « 22 січня - День Соборності України» проводить вихователь Пердук Едуард Гергельович:

 

 Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого 2019 року в Україні відзначатиметься День Небесної Сотні. На виконання листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.02.2019 р. № 01-15/745, відповідно до листа Адміністрації Президента України 15.02.2019 № 04-01/204, 20 лютого 2019 року в Часлівецькій загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради проведено заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

З учнями 3, 5-А, 5-Б, 6-9 класів класні керівники підготували та провели єдину класну годину «Пам’яті Героїв Небесної Сотні». 

Учитель історії Товт Е.І. провів тематичні уроки з історії України: у 8 класі «Україна - прагнення змін», у 9 класі «Виклики історії». Бібліотекар Пастор С.С. підготувала тематичну виставку літератури під девізом «Революція гідності».

Класним керівником 9 класу Костьовят Т.В. та вихователем Головко Н.Я. проведено виховну годину «Вільні творять майбутнє».

Учні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні. Їм було цікаво слухати про події, які відбулися на Майдані в буремні 2013-2014 роки. Проведені заходи позитивно вплинули на учасників навчально-виховного процесу у відстоюванні прав і свобод майбутніх поколінь та поглибили їх патріотичні почуття, громадянську позицію.

З нагоди 205-ї  річниці від дня народження Тараса Шевченко в бібліотеці Часлівецької школи-інтернату вчителем розвитку мовлення  Продан Іветою Юріївною та педагогом-організатором Стинич Ганною Іванівною були проведені «ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ»

 

Заходи з відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України

         Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації 07.03.2019 року №140 «Про підготовку та відзначення в області 80-ї річниці проголошення Карпатської України» у березні цього року та протягом усього 2019 року в області будуть проводитися різноманітні заходи з відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України.

        На виконання листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.03.2019 р. № 01-15/982 в Часлівецькій загальноосвітній спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради проведено заходи з відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України. Учитель історії Товт Е.І. провів презентацію присвячену пам'ятній події у багатовіковій історії українського державотворення, вшанування її Президента, Героя України Августина Волошина та полеглих у бою карпатських січовиків. Вихователем 4-ї групи Головко Н.Я. проведено виховну годину про діяльність Героя України , Президента Карпатської України Августина Волошина та його соратників. Проведені заходи виховують в учнів почуття національної гордості та патріотизму Навіть короткотривале існування цієї держави стало символом національних прагнень всього українського народу. Адже певні події, а також вчинки окремих людей можуть переважити навіть наступ багаточисленної армії і вдихнути нове життя в національну ідею. Таким видається постання Карпатської України , яка заявила на весь світ про наміри українців жити у самостійній соборній державі.

Заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Часлівецькій школі-інтернат

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації 23.04.2019 року № 223 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», для забезпечення виконання відповідного плану заходів, з метою належного вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни в Часлівецькій загальноосвітній спеціальній школі- інтернат І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

Проведено години спілкування з учасниками навчально –виховного процесу на тему: «День пам'яті, день надії».

Відбувся урочистий захід для учнів школи-інтернату «Герої України, уклін Вам до землі…», протягом якого учитель історії Товт Е.І. згадав події 1939-1945 років та всі учасники заходу віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання.

Вихованці школи- інтернату взяли активну участь у загальношкільній акції «Добрий ранок, ветеране!», протягом якої виготовили вітальні листівки для ветеранів та дітей війни та пам'ятного знаку « Мак пам'яті». Оформлено тематичну виставку у шкільній бібліотеці «Тих днів не змовкне слава».

Крім цього, в школі відбувся пам’ятний забіг «Пам’ятаємо, перемагаємо!», в якому взяли участь учні 5-А, 5-Б. 6-9 класів.

 

 

 

 

Пошук
КАЛЕНДАР
Українське ділове мовлення. Календар свят
Корисні сайти
Українські пісні [Довідник] для вчителів Від свята до свята! "Весела Абетка" — Для дітей України Освітній портал MyReferatik Українські традиції Освітній портал talschool-music kazka.in.ua - Українська казка Методичний портал | Про проект Коллекция минусовок в Интернете!
Ноты - детям Бібліотека української літератури: книги, біографії, реферати, твори Зображення Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.
Презентації для дітей
КРИНИЧКА
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Новини Освіта.UA

Copyright MyCorp © 2021